Gospodarze Restauracji oferują dania kuchni lokalnej i regionalnej oraz organizację imprez okolicznościowych: przyjęcia weselne do 40 osób, przyjęcia komunijne, przyjęcia okolicznościowe, organizacje imprez zakładowych, szkoleń z ogniskiem, pieczeniem kiełbasek lub dzika.

Article 4231 920

W Karczmie “Pod Wygodą” podawane są następujące potrawy regionalne: Gulandzie (kluski ziemniaczane z mięsem), Kluski w rosole, Szandar (placek ziemniaczany), Ruchanki (drożdżowe ciasto smażone na tłuszczu), Kaczka z kapustą modrą szmurowaną, potrawka z kury po kociewsku, Szarpaki (kociewska zupa z kapusty), Buraczki z kminkiem (specjalność zakładu).

W pobliżu: możliwość rozbicia namiotów i postawienia przyczep kempingowych, parking na terenie posesji, miejsce postojowe dla koni. Atrakcje: ogród, miejsce na ognisko, meble ogrodowe, boisko do kometki, piaskownica dla dzieci, oraz przejażdżki zaprzęgiem konnym po pięknej okolicy.

Atrakcje w pobliżu: Pałac Wiechertów (ok. 1900 r.) wraz z zespołem młynów (1872 r.).; Neogotycka synagoga z połowy XIX wieku.; Ratusz staromiejski z XVIII/XIX w; Rynek wraz z zabytkowymi kamienicami, które posadowiono na średniowiecznych fundamentach i piwnicach – pochodzą z XIX i XX wieku; Mury obronne z XIV wieku; Baszty: Gdańska (Szewska) – powstała około 1325 r., Tczewska (Młyńska), Narożna (Książęca) ,Wodna.

Więcej dowiecie się na: http://karczma.esite.pl/

Zobacz także
Thumb 2
Dworek Wymysłowo - jedyne w Europie Muzeum India...
Thumb img 3328
Czosnek Latowicki - smak, zdrowie i tradycja!
Thumb 5247 920
Bankiet Wiesław Królak – smacznie, sprawnie, pro...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułu